Плитка фасадна "Рваний камінь"
Фасадна плитка "Рваний камінь" нашого виробництва має високу якість і привабливу ціну.
Пошук по сайту:    
  

 
zrazku_02Фасад -  обличчя будинку.  Зовнішня обробка будинку повинна виконувати як декоративні функції, так і відповідати всім вимогам пожежної безпеки і довговічності, вона має бути мало сприйнятлива до дії атмосферних опадів, оскільки в холодний період волога при замерзанні може викликати руйнування покриття. Технології компанії «БУДКОМПЛЕКТ» дозволяють виробляти фасадну плитку найвищої європейської якості, яка відповідає усім цим вимогам. 
Фасадна облицювальна плитка "Рваний камінь" нашого виробництва є штучним каменем, виготовленим за класичною технологією методом екструзії. Лицьова поверхня має рельєфний малюнок, що повторює фактуру каменя, імітує цегельну або кам'яну кругову кладку. Фізико-механічні властивості нашої плитки:  висока міцність, морозостійкість, стійкість до чинників зовнішнього середовища, низька стираність, широкий вибір  дизайну і кольору. Плитка відрізняється високою технологічністю укладання, довговічністю і красивим зовнішнім виглядом.

baseyn_02Базовий (нефарбований) колір плитки - сірий. Кольорова плитка пофарбована зсередини, тобто фарба з часом не відшарується і не "облазитиме". В процесі виробництва застосовуються лише спеціально призначені пігменти, які  не міняють свій колір з часом і стійкі до дії навколишнього середовища. Базова гамма кольорів: сірий, червоний, коричневий, чорний. Велика гамма кольорів дозволить урізноманітити оздоблення для найвишуканішого замовника.

Наша плитка може застосовуватися для облицювання фасадів споруд, басейнів. Приваблива ціна (набагато нижча, ніж натурального каменю) дозволяє успішно конкурувати з іншими видами покриттів.

excel_icon    Скачати повний прайс на плитку у форматі Excel

Контакти
м. Хмельницький, вул. Галана, 3
моб. (067) 380 79 98,
тел. (0382) 63-23-47,
(0382) 63-15-38