Бруківка (тротуарна плитка)
Пропонуємо тротуарну плитку і бруківку різного кольору і форм для облаштування тротуарів, доріг, пішохідних і садово-паркових доріжок і майданчиків, пішохідних доріжок котеджів і дач.
Пошук по сайту:    
  

Укладання бетонної бруківки нині вважається одним з найбільш затребуваних способів облаштування тротуарів.

brukivkaТаке покриття має безліч переваг: 

  • на його поверхні не утворюються калюжі, оскільки вода вільно просочується крізь щілини між плитками
  • бруківку можна легко демонтувати, і укладати  знову (при проведенні ремонтно-монтажних робіт)
  • тротуарна плитка практично не виділяє шкідливих летючих речовин.
  • вироблені нашою компанією тротуарна плитка і бруківка різних форм, кольорів і фактур - дозволяє надавати акуратного і доглянутого вигляду міським тротуарам, паркам, торговим і виставочним павільйонам, входам в магазини, літнім кафе і багатьом іншим об’єктам інфраструктури.

Однак секрет популярності нашої бетонної бруківки - не лише в привабливому зовнішньому вигляді вимощених нею вулиць. До безперечних переваг нашого покриття відносяться високі експлуатаційні характеристики, властиві якісній бетонній бруківці. Так, наприклад, міцність, низька зношуваність, морозостійкість і стійкість до дії багатьох хімічних речовин - забезпечують багаторічний термін служби тротуарного покриття навіть в умовах сучасного мегаполісу. А простота укладання і екологічність роблять тротуарну плитку оптимальним способом впорядкування території.

Наша компанія виготовляє бетонну тротуарну плитку (або, як її ще називають, ФЕМ - фігурний елемент мощення)   за двома технологіями: методом напівсухого вібропресування і вібролиття (див. табл.).

Технічні вимоги

Од. виміру

За ДСТУ

Фактичні середні значення тротуарної
плитки ТОВ "Будкомплект"

Вібропрес.Вібролита
Стираність

 г/см2

 0,7

 0,7

  0,7

Міцність на стиск 

 г/см2

 400

 450

 600

Міцність на вигин

 г/см2

 50

 50

 60

Відпускна міцність бетону  

  %

 70

 70

 70-90

Морозостійкість

 цикли

 200

 200

 350

Водопоглинання

 %

 6

  5

 3

Вібропресована плитка має строгу геометрією форм і шорстку поверхню, що робить її зручною для мощення міських територій, смуг розгону і гальмування транспорту, особливо взимку.
Виготовлення бруківки здійснюється на європейському обладнанні. Викристовуючи технологію напівсухого вібропресування, ми збільшили стійкість бруківки до впливу кліматичних факторів, а це продовжує термін експлуатації плитки до 30  років;
Вібропресована плитка випускається у декількох кольорах,, товщина плитки 60 мм., форма: прямокутні вироби ("бруківка", "цегла", "прямокутник"), квадратна плитка і фігурні плитки ("хвиля", "подвійне Т" та інші). Вирізи і виступаючі частини декількох фігурних плиток підходять одне до одного і зчеплюються, що, з одного боку, створює декоративний pryamaефект, а з другого - втримує доріжку від розповзання. Вібропресована плитка потребує уникання струменів води з водостоків, обов'язкового бордюрного обмощення і правильного укладання на пісочну подушку.

Завдяки вживанню методу вібролиття у виробництві бетонних виробів, в нашої компанії є можливість запропонувати Вашій увазі широку колірну гамму квадратних і фігурних плит, бордюрних каменів, водостоків, елементів сходів, облицювальної плитки, кришок на стовпи і паркани. Наша продукція допоможе втілити Ваші ідеї в благоустрої і підвищить привабливість і комфортність будь-якої території. 

Для подовження строку служби вібропресованної плитки потрібно уникати застоювання  води між плитками, - сезонне заморожування/розморожування шкідливе для покриття. Щоб запобігти накопиченню води, слід використовувати пісок в якості підложки  або ретельно зацементувати міжплиточні щілини. Доцільно укладати плитку таким чином, щоб від центру до краю утворювався нахил, а між краєм і бордюром залишалося місце для водостоків. Правильно укладена плитка прослужить довго.ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА.

excel_icon Скачати повний прайс на плитку у форматі Excel

Контакти
м. Хмельницький, вул. Галана, 3
моб. (067) 380 79 98,
тел. (0382) 63-23-47,
(0382) 63-15-38