Контакти
наша адреса, телефони та схема проїзду
Пошук по сайту:    

стінові блоки Декоративні бетонні блоки - "під рваний камінь" а також будівельні блоки з гранітів та вапняків, що виготовлені за новою технологією методом сухого пресування.

детальніше »

 

brukivka_01 Пропонуємо Вам широку колірну гамму квадратних і фігурних плит, бордюрних каменів, водостоків, елемен-тів сходів,баллясин, кришок на стовпи та огорожі. Наша продукція допоможе втілити Ваші ідеї в благоустрої і підвищить привабливість і комфортність будь-якої території.

детальніше »

rv_kamenФасадна плитка "Рваний камінь", вироблена у нашому товаристві, має найвищу європейську якість і доступну ціну. Наша плитка може застосовуватися для облицювання фасадів споруд, надати охайного і доглянутого вигляду басейнам, сходам.

детальніше »

 

zabor_1_vmal Обравши бетонні паркани та огорожі нашого виробництва, Ви матимете можливість комбінувати форми та види огородженнь, вибрати потірібну висоту. Крім того, вони зручні у монтажі.

детальніше »

sinteponПолотно "Синтепон" використо-вується як утеплююча прокладка в швейних виробах ( в куртках, пуховиках, пальто...) а також при виготовленні стьобаних ковдр та покривал.

детальніше »

 

Стовчики садові дають можливість створити огорожу і захистити своє майно від зайвих зазіхань. Стовпи допоможуть виростити прекрасний виноград, розбити молодий сад або підтримати вже підрослі молоді дерева. Ви зможете отримати і паркан, і красу, і естетичне задоволення.

детальніше »

Контакти

м. Хмельницький,  вул. Кропивницького, 3

моб. (067) 380 79 98,

тел. (0382) 63-23-47, 63-15-38,  факс  (0382) 70-20-41

E-mail:

Ви можете надіслати нам повідомлення, скориставшись контактною формою.

budkom_map_02


Контакти
м. Хмельницький, вул. Кропивницького, 3
моб. (067) 380 79 98,
тел. (0382) 63-23-47,
(0382) 63-15-38